Katalog firemních darů 2024

Níže si můžete stáhnout náš letošní katalog firemních darů, ve kterém najdete více než stovku oblíbených variant.

Naší hlavní službou jsou ovšem dárky na míru, které pro všechny navrhujeme zdarma. Katalog tedy můžete brát spíše jako inspiraci.

  • Většinou s klienty postupujeme tak, že nám na mail info@darekzfarmy.cz  napíší přibližnou hodnotu jednoho daru a také odhadované množství, případně specifikaci, co určitě do dárků chtějí a co nikoliv. 

  • Např. "Líbí se mi dar z katalogu 47, ale ráda bych místo oříšků marmeládu", nebo "Potřebuji dárky do 500 kč bez dph - dar by měl být bez vína, ale určitě tam chci paštiku...

Posléze vám obratem připravíme nabídku na míru, včetně veškerých možností brandingu a dekorací, které jsou u nás taktéž zdarma.


Darujte smysluplně

  • Našimi dárky podpoříte malovýrobce, lokální farmáře a chráněné dílny. A zaručeně uděláte radost všem vašim obdarovaným, protože dobré jídlo jednoduše potěší každého.

  • Bez ohledu na to, který vyberete, je pro všechny Dárky z Farmy společné, že mají krásný design, perfektně dotažený způsob vašeho brandingu a přitom splňují veškeré nároky na šetrnost a odpovědnost k přírodě. 

  • I to je důvod, proč se k nám firmy rády vracejí. Jsou to dárky, z nichž má dobrý pocit i ten, kdo je vybírá, neboť jeho rozpočet na firemní dárky je využit smysluplně.


Naše Dárky z Farmy udávají v České republice trendy a tak každý rok přicházíme s mnoha novinkami, tou letošní je mimo jiné Smart kolekce.

  • V této kolekci šetříte náklady za obal, ale na celkovém dojmu z krásného dárku to v žádném případě nic neubírá. Najdete ji na str. 14 . 

  • Nově také nabízíme možnosti papírových manžet a brandových samolepek, které jsou především v zahraniční velmi oblíbeným brandingovým doplňkem. 

Mohu vám slíbit, že díky nám budete originální, protože ke každému klientovi přistupujeme s nabídkou zvlášť a návrhy neopakujeme. Dodržujeme termíny, všechno zajistíme a připravíme za vás. Když budete chtít, hotové balíčky dokážeme doručit přímo vašim obdarovaným.

  • Není problém do vašeho daru cokoliv přibalit. Pokud máte nějaké své reklamní předměty, oblíbená vína či poukazy, které chcete obdarovaným věnovat, rádi vše do dárku zakomponujeme.


  • Stejně tak, pokud si budete přát, dárky nad 500 kč bez dph pro vás na fakturu rozepíšeme tak, aby stále zůstávaly daňově uznatelnou položkou, nebo vše vyfakturujeme v režimu náhradního plnění.

Až si projdete náš katalog, prosím dejte nám vědět, co byste preferovali a my Vám rádi obratem sestavíme nabídku na míru. Budu se těšit na vaší poptávku!