Co děláme a proč to děláme

Věříme, že dárky existují od toho, aby dělaly radost. Neměly by končit zapomenuté a nikdy nerozbalené na dně šuplíku. To platí i pro dárky, které dáváte svým klientům, obchodním partnerům nebo kolegům. Dejte jim takové, u kterých se nebudou moct dočkat, až je rozbalí.

Jsme tu od toho, abychom vám tyto dárky připravili. Řídíme se heslem, že kvalitní jídlo nebo pití je vždycky dobrá volba. Proto spolupracujeme s českými farmáři, od kterých jejich výrobky odebíráme. 

Výborné víno, ručně vyráběné pralinky a domácí brusinková paštika. Třeba právě tak může vypadat dárkový balíček, který si od nás objednáte.


Jak vypadají dárky od nás?

Nejčastější poptávka, kterou slýcháme od našich klientů, je tahle:

"Potřebujeme nachystat krásné balíčky s mašlí, ve kterých bude kvalitní víno a další dobroty, třeba marmeláda. Chceme, aby na krabičce bylo i naše logo. Hledáme smysluplný dárek, který potěší a zároveň vypadá úžasně. Zvládnete něco takového?" Zvládneme!

A umíme toho mnohem víc. Zakládáme si totiž na tom, že každá pozornost má vypadat úžasně nejenom uvnitř, ale i zvenku.


Co všechno tedy umíme a jak vám dárky nachystáme?

  • Veškeré nabídky sestavujeme na míru. Můžete si vybrat jak obsah dárku, tak i obal, barvy, krabičky…zkrátka cokoliv potřebujete k tomu, aby dárek byl přesně podle vašich představ.

  • Dárky obrandujeme podle vašeho přání, například je sladíme do firemních barev a přidáme i logo.

  • Pečlivě je zabalíme a vyladíme do posledního detailu tak, aby vás hrdě reprezentovali.

  • Snažíme se vyhýbat plastům a celofánu, raději volíme elegantní papírové krabičky a výstelkový papír Sizzlepak, který si sami vyrábíme z recyklovaného papíru z českých papíren.

  • Dárky dovezeme, kam si řeknete. Vždy dodržíme termín, na kterém se domluvíme.

"Milujeme dobré jídlo a hlavně české výrobky. Jídlo je totiž perfektní dárek pro každého. Proto vznikl Dárek z farmy. V našich vlastních a ručně vyráběných papírových krabičkách najdete to nejlepší od českých farmářů a malovýrobců. Uvidíte sami, jakou radost uděláte Dárkem z farmy nejenom obdarovaným, ale i sobě."
Jana Bínová, zakladatelka Dárku z farmy

Jana posílá pravidelné newslettery, ve kterých píše nejenom o firemních dárcích. Potřebujete inspiraci?


Podporujeme české výrobce

Jsme hrdí na to, co jako Češi dokážeme. Víme, že tu máme spoustu schopných farmářů a malovýrobců.
Proto v našich balíčcích najdete zboží výhradně od nich. Všechny známe osobně a ručíme za to, že svou práci dělají poctivě. Ručně vyrobená marmeláda, do které přišly meruňky z moravského sadu, bude vždy chutnat o něco líp než ta, která procestovala půlku světa, nemyslíte?


Kdo stojí za Dárkem z farmy

Jsme Jana a Petr Bínovi. Manželé, kteří se věnují udržitelným projektům už přes deset let. Snažíme se zamezit plýtvání a snížit ekostopu potravin. Věříme, že dlouhodobá podpora českého trhu je důležitá a že se vyplácí vsadit na lokální výrobky.

Dárek z farmy jsme založili v roce 2018. Naší hlavní myšlenkou tehdy bylo, že propojíme svět českých farmářů, který jsme díky našim již existujícím projektům (Ovoce do práce a Svět Bedýnek) dobře znali, s tím firemním. 

Také se nám nelíbily dárkové koše, které tehdy existovaly jako jediná varianta firemních dárků. Byly zastaralé a jejich obsah nikoho příliš neoslnil. Proto jsme vymysleli Dárek z farmy a jen za minulé Vánoce jsme nachystali balíčky pro více než 55 000 obdarovaných.

Dárky dodáváme do těchto firem:

Bylo to super! Packeta (Zásilkovna)
Opět jsme velmi spokojeni! Philips
Líbí se mi, že víte, na co je potřeba myslet. KPCS CZ
Všem se dárky líbí, hlavně celkové balení, které vypadalo luxusně. Ernst & Young, s.r.o.
Dárky byly naprosto skvělé, zaměstnancům se líbil obsah i balení. Jablotron
Dárky jsou naprosto perfektní. Radujeme se z nich celá firma. Komterm

Naše dárky putují jak do velkých firem, tak i malých podniků. Balíčky tam dělají radost nejenom o Vánocích, ale i během roku. Firmy je využívají jako pozornost při nástupu nových zaměstnanců, během konferencí, při návštěvách zahraničních partnerů apod.

Připravíme i pro vás nabídku dárků na míru