DÁREK Z FARMY
Dárek, který dává smysl 

Chceme podpořit vaší značku a chceme, aby obdarovaní měli radost.

Proto vznikl nápad s Dárkem z farmy. Nelíbili se nám standardně nabízené dárkové koše s nekvalitními produkty. S českými farmáři spolupracujeme již 10 let v rámci našeho online farmářského trhu Svět Bedýnek a proto jsme společně vymysleli dárky, které jsou v zahraniční tou nejžádanější formou firemního daru. Darujte kvalitní jídlo a výborné delikatesy, které ocení opravdu každý a já vám povím proč: 

Neplýtváme a balíme ekologicky

Je jen na vás, jaký obal pro svůj Dárek z Farmy zvolíte. Nabízíme hned několik variant krabiček či dárkových tašek. Všechny naše obaly jsou ale papírového charakteru.

Při vytváření dárků totiž myslíme na přírodu a troufáme si říci, že je to v dnešní době více než aktuální téma. 

Věnujte dar, který myslí na přírodu a přitom vypadá velice elegantně. Uvidíte, že obdarovaný ocení i tento detail a vy budete zas o krok napřed.


Víme, co je u klientů nejvíce žádané 

Ručně vyráběné pralinky od Lucie Glaister, marmelády, které každoročně vyhrávají mistrovství světa marmelád, paštiky, které chutnají jako ty z vašeho dětství, a nebo vína z českých, ale i zahraničních vinařství. 

Nabídneme vám pouze ty nejlepší produkty z českých farem, které mají opravdovou chuť a a dobrý důvod, proč jsou vyráběny. 

Osobní firemní branding

Vyladíme dárkové balení přesně podle vašeho přání. 

  • Máte zájem o firemní barvy, stužky s logem, dárkové kartičky s věnováním nebo třeba obrandované etikety vín? Ozvěte se nám, společně vám navrhneme personalisované kazety, aby přesně splňovaly vaši představu (více informací o brandingu naleznete tady).

Férové ceny, platební podmínky, slevy

  • Vytvoříme vám nabídku obsahu i cen na míru. Jsme schopni vám na základě objednávky nabídnout jak množstevní slevy, stejně tak i slevy při dlouhodobé spolupráci. V případě potřeby vám vyjdeme vsříct, a rozdělíme vám objednávku na jednotlivé dárky.

Další možnosti Dárků z Farmy


Svatební Dárky z farmy, jako stylová výslužka pro svatebčany

Darujte vašim hostům na svatbě pozornost od srdce, která není kýčem, ale dokáže potěšit opravdu každého.

Ručně vyráběné dárkové krabičky s obsahem složeným na míru vašim hostům budou vřelým poděkováním za jejich podporu na vaší svatbě. Dárkové balení vyladíme k dokonalosti v barvách svatební výzdoby a obsah dokážeme sestavit na přání.

Ať už budete vybírat z jedlých dárků nebo těch trvanlivých, můžete si být jistí, že jde o prémiové produkty od malých dodavatelů a farmářů, se kterými se známe osobně a za jejichž kvalitu ručíme. Kromě toho vám do krabiček rádi přibalíme i čím dál oblíbenější sukulenty, skleničky a podobné drobnosti, které hostům zůstanou jako vzpomínka na váš svatební den.

Děláme výslužky jinak a rádi vám s jejich přípravou pomůžeme od A až do Z, abyste se mohli naplno těšit na svůj velký den a mohli mít o jednu starost méně.

DĚLÁME TO JINAK

Záleží nám na vaší spokojenosti. Zavolejte nám nebo napište a vytvoříme pro vás společně originální obsah a vzhled dárkového balení. Přivezeme na ukázku vzorky a domluvíme se na konkrétních detailech.

JSME TU PRO VÁS TAK, JAKO VY PRO SVÉ OBCHODNÍ PARTNERY