NENÍ DÁREK, JAKO DÁREK

Podpoříme vaší značku...

Když chcete upevnit obchodní vztahy, projevit náklonnost nebo jednoduše zvýšit loajalitu svých zaměstnanců, recept je jednoduchý. Zapomeňte na nevkusné reklamní materiály s logem, které končí přinejlepším na dně šuplíku. Darujte něco, co nebudou chtít pustit z ruky. Kvalitní jídlo a výborné delikatesy ocení opravdu každý, ať už se jedná o vaše zaměstnance, kolegy, nebo důležité obchodní partnery. Navíc si každý obsah balíčku můžete sestavit na míru a my vám ho doručíme vkusně zabalený v ručně vyrobeném dárkovém balení.


Kvalita na prvním místě...

Nečekejte běžné produkty v dárkových košících, jako znáte ze supermarketů. Všechny produkty do dárkových balíčků pocházejí od našich farmářů a malovýrobců, se kterými se dobře známe a za jejichž kvalitu ručíme. Vybíráme jen to nejlepší zboží ze všech koutů naší země, abyste si na něm mohli pochutnat, i když to k farmářům máte zrovna daleko. V nabídce máme vína oceněná titulem Vinařství roku, české marmelády, které vyhrávají první místa na Mistrovství světa marmelád, ručně vyráběné pralinky, luxusně vypadající masové paštiky, med od českých včelařů. Víme, o co je mezi obdarovanými zájem a rádi vám pomůžeme s výběrem dárku.

Osobní firemní branding

Vyladíme dárkové balení přesně podle vašeho přání. Máte zájem o firemní barvy, stužky s logem, dárkové kartičky s věnováním nebo třeba obrandované etikety vín? Ozvěte se nám, společně vám navrhneme personalisované balíčky, aby přesně splňovaly vaši představu.

Neplýtváme a balíme ekologicky

Je jen na vás, jaký obal pro svůj Dárek z farmy zvolíte. Nabízíme hned několik variant krabiček či dárkových tašek. Všechny naše obaly jsou ale papírového charakteru. Při vytváření dárků totiž myslíme na přírodu a troufáme si říci, že je to v dnešní době více než aktuální téma.

Nedávejte celofán, dejte dar, který myslí na přírodu a přitom vypadá velice elegantně. Uvidíte, že obdarovaný ocení i tento detail a vy budete zas o krok napřed.

Férové ceny, platební podmínky, slevy

Vytvoříme vám nabídku obsahu i cen na míru. Jsme schopni vám na základě objednávky nabídnout jak množstevní slevy, stejně tak i slevy při dlouhodobé spolupráci. V případě potřeby vám vyjdeme vsříct, a rozdělíme vám objednávku na jednotlivé dárky.

DĚLÁME TO JINAK

Záleží nám na vaší spokojenosti. Zavolejte nám nebo napište a vytvoříme pro vás společně originální obsah a vzhled dárkového balení. Přivezeme na ukázku vzorky a domluvíme se na konkrétních detailech.

JSME TU PRO VÁS TAK, JAKO VY PRO SVÉ OBCHODNÍ PARTNERY