REFERENCE

JDE NÁM O VAŠI SPOKOJENOST

Opravdu milujeme spolupráci s našimi klienty při navrhování dárků, které odrážejí jejich podnikání nebo značku a pomáhají udržovat dobré obchodní vztahy. Těšíme se na další příležitost být v tom s vámi.Co o nás říkají naši zákazníci?

Celkově naši obchodní manažeři hodnotí tento výběr dárku jako skvělý. Kvalitní potraviny v reprezentativním balení. Veliký úspěch měl u zákazníků med, u VIP krabiček také paštika. Mám tedy samé pozitivní reakce :). A pevně věřím, že budeme tímto směrem pokračovat i letos. Za mě můžu říci, že jsem s Vaší spoluprací byla nadměrně spokojená, poprvé byla radost chystat vánoční firemní dárky :). Ochota, vstřícnost, flexibilita, profesionalita a především spolehlivost z Vaší strany, to se jen tak u dodavatelů nenajde.

Pokud tedy chystáte novinky pro tento rok, ráda si udělám čas a sejdeme se. Už teď se těším.

Kateřina Chejnová / Geis

Dárek z Farmy a paní Jana Bínová byly pro nás skvělou volbou pro návrh a "výrobu" vánočních dárků pro naše obchodní partnery. Kromě kvality produktů a nádherného balení do dárkových krabiček, oceňuji i vstřícný přístup, flexibilitu a ochotu Jany řešit věci operativně.

-

Tereza Čápková

Allianz Partners

Spolupráce s Janou byla jedná z nejlepších, kterou jsem zažila. Velmi dobře nám poradila a pomohla vybrat z obrovského množství produktů, kterou Dárky z Farmy nabízejí (tak, že i ten nejnáročnější zákazník si vybere). Jana byla vstřícná a chápavá, i když jsme párkrát potřebovali pozměnit objednávku a tak celý proces od objednávky po dodáni proběhl absolutně bez problému. Samotný dárek, černá luxusní krabice se zlatou stužkou a firemním logem na děkovné kartičce, vypadá nádherně. A i obsah, který jsem si osobně ochutnala, je bezkonkurenční.

-

Aknur Drmolová

SourceWell

Jste úžasní a jsem opravdu šťastná, že jsem si Vás našla a vše dopadlo tak, jak jsem si představovala. Všichni byli nadšení a všem se moc líbilo. Nejen dárky pro zaměstnance, ale i speciální balíčky pro klienty. Hned jak bude možnost, tak Vás určitě budu zase moc ráda kontaktovat a objednávat. 

-

Šárka Valešová

České teplo

Ještě jednou Vám moc děkuji za spolupráci při výrobě vánočních dárků pro naše zaměstnance. Doposud jsme zaměstnancům vždy dávali dary trvalé hodnoty (např. batohy, bundy, sportovní tašky atd.), loni jsem se rozhodla udělat změnu a zkusit něco trošku jiného a musím říct, že jsem udělala dobře. Zaměstnanci si dárečky chválili - nejvíce pozitivní zpětné vazby přišlo na balení samotné - dárek vypadal velmi luxusně a dostala jsem několik pochval na recyklované materiály a obaly. Také PF kartička a popis produktů bylyo velmi hezky zpracované. Dále si zaměstnanci velmi chválili víno, to mělo velký úspěch. Přeji Vám krásný den a budu se těšit na případnou další spolupráci.

-

Iveta Rakovcová

Comap

Chtěla bych Vám poděkovat za příjemnou spolupráci a vytvoření dárkových balíčků na poslední chvíli. Balíčky vypadaly opravdu hezky a elegantně, v souladu s naší firemní značkou. Velkou část balíčků jsme posílali do zahraničí, kde měly velký úspěch, proto i v tomto roce ráda využiju Vaší služby a vyberu pro naše klienty dárky z farmy. Vím, že jsem minulý rok objednávala pozdě, proto mě, prosím, tento rok neváhejte upomenout, abych objednávku udělala včas. Přeji Vám vše nejlepší v roce 2020 a budu se těšit na další spolupráci.

-

Zuzana Kencka

White & Case


Já jsem nadšená! Nejen z Vašich služeb, ale i z podoby samotného dárku a formy dodání. V tuto chvíli se nám daří dárky distribuovat směrem ke kolegům do regionu a zatím máme samé pozitivní zpětné vazby. Především si kolegové chválí játrovou paštiku! Ráda bych Vám tímto poděkovala za skvělou spolupráci a jednání, a věřím, že na ní ještě v budoucnu navážeme.

-

Aneta Koudelková

Vltava Labe MediaOzvěte se nám a rádi připravíme dárky i pro vás

info@darekzfarmy.cz

+420 607 72 22 89