REFERENCE

Co o nás říkají naši zákazníci?

"Dárekz Farmy a paní Jana Bínová byly pro nás skvělou volbou pro návrh a "výrobu" vánočních dárků pro naše obchodní partnery. Kromě kvality produktů a nádherného balení do dárkových krabiček oceňuji i vstřícný přístup, flexibilitu a ochotu Jany řešit věci operativně."

Tereza Čápková

Allianz Partners

"Spolupráce s Janou byla jedná z nejlepších, kterou jsem zažila. Velmi dobře nám poradila a pomohla vybrat z obrovského množství produktů, kterou Dárky z farmy nabízejí (tak, že i ten nejnáročnější zákazník si vybere). Jana byla vstřícná a chápavá, i když jsme párkrát potřebovali pozměnit objednávku a tak celý proces od objednávky po dodáni proběhl absolutně bez problému. Samotný dárek, černá luxusní krabice se zlatou stužkou a firemním logem na děkovné kartičce, vypadá nádherně a i obsah, který jsem si osobně ochutnala je bezkonkurenční."

Aknur Drmolová

SourceWell

"Jste úžasní a jsem opravdu šťastná, že jsem si Vás našla a vše dopadlo tak, jak jsem si představovala. Všichni byli nadšení a všem se moc líbilo. Nejen dárky pro zaměstnance, ale i speciální balíčky pro klienty. Hned jak bude možnost, tak Vás určitě budu zase moc ráda kontaktovat a objednávat. "

Šárka Valešová

České teplo


Pro které další klienty, jsme také dárky připravili?


Ozvěte se nám a rádi připravíme dárky i pro vás

info@darekzfarmy.cz

+420 607 72 22 89