CO NABÍZÍME

DÁRKOVÉ BALÍČKY PLNÉ DOBROT

Chceme podpořit vaši značku a chceme, aby obdarovaní měli radost.

Proto vznikl nápad s Dárkem z farmy. Nelíbily se nám standardně nabízené dárkové koše s nekvalitními produkty. S českými farmáři spolupracujeme již 10 let v rámci našeho online farmářského trhu Svět Bedýnek a proto jsme společně vymysleli dárky, které jsou v zahraničí tou nejžádanější formou firemního daru. Darujte kvalitní jídlo a výborné delikatesy, které ocení opravdu každý.


Neplýtváme a balíme ekologicky

Je jen na vás, jaký obal pro svůj Dárek z Farmy zvolíte. Nabízíme hned několik variant krabiček či dárkových tašek. Všechny naše obaly jsou ale z papíru. Plastům se vyhýbáme a nepoužíváme celofán.

Při vytváření dárků totiž myslíme na přírodu a troufáme si říct, že je to v dnešní době více než aktuální téma. 

Věnujte dárek, který šetří životní prostředí a přitom vypadá velice elegantně. Uvidíte, že obdarovaný ocení i tento detail a vy budete zase o krok napřed.


Víme, co je u klientů nejvíce žádané 

Ručně vyráběné pralinky od Lucie Glaister, marmelády, které každoročně vyhrávají mistrovství světa marmelád, paštiky, které chutnají jako ty z vašeho dětství, a nebo vína z českých, ale i zahraničních vinařství. 

Nabídneme vám pouze ty nejlepší produkty z českých farem, které jsou vyrobené kvalitně a s láskou.

Osobní firemní branding

Vyladíme dárkové balení přesně podle vašeho přání. 

  • Máte zájem o firemní barvy, stužky s logem, dárkové kartičky s věnováním nebo třeba obrandované etikety vín? Ozvěte se nám, společně vám navrhneme personalizované kazety, které budou přesně splňovat vaši představu.

Férové ceny, platební podmínky, slevy

  • Vytvoříme vám nabídku obsahu i cen na míru. Jsme schopni vám na základě objednávky nabídnout jak množstevní slevy, tak i slevy při dlouhodobé spolupráci. V případě potřeby vám vyjdeme vstříc, a rozdělíme vám objednávku na jednotlivé dárky.

Další možnosti Dárků z Farmy


Svatební Dárky z farmy, jako stylová výslužka pro svatebčany

Darujte vašim hostům na svatbě pozornost od srdce, která není kýčem, ale dokáže potěšit opravdu každého.

Ručně vyráběné dárkové krabičky s obsahem složeným na míru vašim hostům budou vřelým poděkováním za jejich podporu na vaší svatbě. Dárkové balení vyladíme k dokonalosti v barvách svatební výzdoby a obsah dokážeme sestavit na přání.

Ať už budete vybírat z jedlých dárků, nebo těch trvanlivých, můžete si být jistí, že jde o prémiové produkty od malých dodavatelů a farmářů, se kterými se známe osobně a za jejichž kvalitu ručíme. Kromě toho vám do krabiček rádi přibalíme i čím dál oblíbenější sukulenty, skleničky a podobné drobnosti, které hostům zůstanou jako vzpomínka na váš svatební den.

Děláme výslužky jinak a rádi vám s jejich přípravou pomůžeme od A do Z, abyste měli o jednu starost méně a mohli jste se těšit na svůj velký den.

DĚLÁME TO JINAK

Záleží nám na vaší spokojenosti. Zavolejte nám nebo napište a vytvoříme pro vás společně originální obsah a vzhled dárkového balení. Přivezeme na ukázku vzorky a domluvíme se na konkrétních detailech.

info@darekzfarmy.cz    |  +420 607 722 289

JSME TU PRO VÁS TAK, JAKO VY PRO SVÉ OBCHODNÍ PARTNERY