O NÁS

VKLÁDÁME DUŠI DO KAŽDÉHO BALÍČKU

Odborný tým Dárku z Farmy poskytuje kompletní služby - od nápadu po produkci.

Klienti si na naší službě extrémně váží té maximální péče, kterou jim věnujeme. 

Nic totiž nemusíte řešit sami - vše zajistíme za vás.

Seženeme luxusní taštičky, vytvoříme osobitou grafiku, obrandujeme perníčky a pralinky, připravíme obsah a personifikaci dárků a vše přizpůsobíme potřebám vašeho podnikání. 

Veškeré nabídky opravdu sestavujeme na míru. 

Naše komunikace a doručení jsou velmi rychlé, vždy vám vyjdeme maximálně vstříc. Nejen, že vás vyslechneme a snažíme se splnit veškerá vaše přání, ale také přicházíme s vlastními nápady, inovativními myšlenkami a originálním řešením.

Máme radost, že zákazníci oceňují naši spolupráci a osobní přístup - věříme, že v tom jsme opravdu skvělí a dokážeme zařídit téměř nemožné.  O tom, že Dárek z Farmy se líbí svědčí i milé zpětné vazby našich klientů. 


"Jsme milovníci dobrého jídla a především českých produktů. Jídlo je totiž perfektním dárkem a troufáme si říci, že ho ocení opravdu každý. Proto jsme se rozhodli, že vytvoříme Dárek z farmy. Zapomeňte na běžně dostupné dárkové koše s nepříliš kvalitními potravinami, navíc zabalené do nevzhledného plastového celofánu. Přišlo nám, že tohle "retro" je již hodně zastaralé a chce to nabídnout zdravější a kvalitnější alternativu. Chtěli jsme dodržet dva důležité body. Obsah balíčků musí dávat smysl a na první pohled by měl takový dárek obdarovaného oslnit. Nechali jsme si připravit vlastní, ručně vyráběné papírové dárkové krabičky a vložili do nich to nejlepší od českých farmářů a malovýrobců. Uvidíte sami, jakou radost Dárek z farmy vykouzlí vám i obdarovaným.

Jana Bínová, zakladatelka Dárku z Farmy

Podnikáme srdcem

Udržitelné projekty děláme s manželem Petrem již 10.rokem - nejedná se tedy z naší strany o trendy záležitost. Kromě Dárku z Farmy provozujeme eshop Svět Bedýnek (online farmářský trh) a službu Ovoce do práce (zdravý benefit pro zaměstnance). Snažíme se zamezit plýtvání a snížit ekostopu potravin. Pomáháme českým farmářům a malovýrobcům dostat kvalitní lokální produkty k ještě více lidem. Věříme, že dlouhodobá podpora místního trhu pomůže nejen nám tady v ČR, ale i celé planetě.

Připravíme pro vás nabídku dárků na míru