VRACÍME JEDLÝM DÁRKŮM STYL

Jsme milovníci dobrého jídla a především českých produktů. Před 10 lety jsme založili online farmářský trh - Svět Bedýnek, který rozváží farmářský nákup do jednotlivých domácnostní.

  • Svět Bedýnek - V současnosti nabízí více jak 3 tis. farmářských produktů - od čerstvého masa, zeleniny či mléčných produktů, nespočet druhů marmelád, medů, čerstvých těstovin a mnoho dalšího. Jako byste se procházeli po farmářském trhu, jen nemusíte cestovat nikam daleko, protože si vše vyberete pohodlně online. Objednáte to, na co máte chuť a my vám celý nákup již následující den přivezeme až domů.

Před 5 lety jsme naší myšlenku podpořit místní farmáře a dostat jejich produkty k co největšímu počtu jednotlivců rozvinuli, a spustili službu Ovoce do práce.

  • Jedná se o firemní benefit, kterým zaměstnavatelé dávají najevo svým zaměstnancům, že jim záleží na jejich zdraví a pravidelně jim poskytují zdravou svačinu v podobě čerstvého ovoce a zeleniny na pracovišti. Tento benefit patří k jedním z nejvýše ceněným v zahraničí a i u nás získává obrovských ohlas. Mezi naše firemní zákazníky patří společnosti jako jsou Apple, T-mobile, Alianz, Albatros, White & Case, TransPerfect, Shoptet...

Minulý rok jsme se pro zákazníky rozhodli spustit Dárek z farmy. Zapomeňte na běžně dostupné dárkové koše s nepříliš kvalitními potravinami, navíc zabalené do nevzhledného plastového celofánu. Přišlo nám, že tohle retro je již hodně zastaralé a chce to nabídnout zdravější a kvalitnější alternativu.

  • A tak jsme tu s Dárkem z farmy. Jídlo je totiž perfektním dárkem a troufáme si říci, že ho ocení opravdu každý. Chtěli jsme ale dodržet dva důležité body. Obsah balíčků musí dávat smysl a na první pohled by měl takový dárek obdarovaného oslnit. Proto jsme se rozhodli, že vytvoříme Dárek z farmy. Nechali jsme si připravit vlastní, ručně vyráběné dárkové krabičky a vložili do nich to nejlepší od českých farmářů a malovýrobců. Uvidíte sami, jakou radost Dárek z farmy vykouzlí vám i obdarovaným. 

O tom, že Dárek z Farmy se líbí svědčí i milé zpětné vazby našich klientů. A co o nás naši zákazníci pověděli?

DĚLÁME TO JINAK